Rozwiń

 • #
 • #
 • #
 • #

1. Organizowanie wesel i przyjęć okolicznościowych

W malowniczo położonej Sali Zakątek oferujemy Państwu kompleksową usługę, zawierającą organizacje ślubu oraz wesela. Posiadając wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu uroczystości weselnych i okolicznościowych zaobserwowałam, iż dla większości Młodych Par kwestie związane z przygotowaniem ich Najważniejszego Dnia w Życiu są trudnymi oraz stresującymi chwilami.
Naszą misją jest, aby dzień uroczystość ślubnej był dla Państwa najważniejszym jak i najwspanialszym dniem, bez niepotrzebnego stresu i zdenerwowania. Z tego względu organizacja wesela wymaga określenia planu na długo przed samą uroczystością. Trzeba wybrać przecież salę, zespół, fotografa…. rodzaj dekoracji …. kamerzystę….
Dzięki naszej pomocy i wsparciu te decyzje będą łatwiejsze. Powierzając nam przygotowanie wesela mogą być Państwo pewni, iż stworzymy wspaniałą i na długo zapamiętaną uroczystość. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i kreatywność. Z naszej strony postaramy się zrobić wszystko, aby Państwa uroczystość czy to ślubna, rodzinna, firmowa była niezapomnianym czasem, pełnym pozytywnych wspomnień.

Współpracujemy z:

 • zespołami muzycznymi,
 • dekoratorami,
 • kwiaciarniami,
 • fotografami,
 • kamerzystami,

Nasi partnerzy charakteryzują się profesjonalizmem i z pełnym zaufaniem polecamy ich naszym klientom.
Naszym zadaniem jest sprawienie by poczuli się Państwo jak goście na własnej uroczystości. Udaje się nam tego dokonać dzięki wykwalifikowanej obsłudze, która czuwa nad spokojnym przebiegiem uroczystości oraz opieką nad gośćmi –od początku aż do końca uroczystości. Oferujemy pomoc i fachowe doradztwo na każdym etapie przygotowania i koordynowania przygotowań Państwa uroczystości.
Oprócz organizacji wesel w naszym pięknym miejscu zajmujemy się organizacją przyjęć okolicznościowych. Jeśli szukasz miejsca na przyjęcie rodzinne czy towarzyskie to Sala Zakątek jest idealnym do tego miejscem.
Ślub, wesele, urodziny, Pierwsza komunia dziecka czy spotkania w gronie rodziny to ważne dni dla każdego człowieka. Sprawimy, aby były to jak najwspanialsze chwile w Państwa życiu.

2. Idealne miejsce na przeprowadzenie szkolenia

Zakątek jest idealnym miejscem na przeprowadzenie szkolenia. Oferujemy klimatyzowaną salę o dużej powierzchni, umożliwiającą dowolne zagospodarowanie przestrzeni wedle Państwa uznania. Dysponujemy 10 dwuosobowymi pokojami wraz z łazienkami oraz apartamentem.
Nasza oferta jest alternatywą wobec sal w hotelach wielkich miast, zapewniając miłą i wspierającą atmosferę oraz – na wyciągnięcie ręki – bogactwo mazurskiej natury.
W skład wyposażenia sali konferencyjnej wchodzi:

 • Flipchart z blokiem
 • Flamastry
 • Monitor TV zawieszony na ścianie
 • Dystrybutor ciepłej/zimnej wody

W trakcie Państwa spotkań istnieje możliwość podawania serwisu kawowego wraz z dodatkami oraz obiadu.
Na terenie lokalu Sala Zakątek znajduje się ogród, miejsce na grilla oraz parking.
Wynajęcie sali – 40 zł/h
Noclegi w pokojach 2 osobowych – 45 zł/osoba
Śniadania – 15 zł/osoba
Obiad – 2 dania – 25 zł/osoba
Kolacja – 15 zł/osoba
Grill – do 4h – 350 zł
Wszelkie szczegóły zarówno odnośnie godzin jak i menu są zawsze uzgadniane indywidualnie.

Istnieje możliwość zorganizowania spływów kajakowych po malownicze rzece Wel, spacerów Nordic Walking.

3. Noclegi

Nasz lokal otwarty jest na gości, którzy planują odpocząć wśród mazurskich lasów i jezior. Zakątek położony jest z dala od zgiełku miasta i ruchu samochodów, umożliwiając spokojny i przyjemny odpoczynek. Obecność lasów oraz jezior zapewnia wspaniały kontakt z naturą.
Zakątek dysponuje 10 dwuosobowymi pokojami wraz z łazienkami oraz dużym dwuosobowym apartamentem z kominkiem.

Cena za pokój dwuosobowy wraz z śniadaniem – 60 zł/osoba.

4. Imprezy Karaoke  w każdy piątek

Imprezy Karaoke

Sylwester 2015/2016 – Serdecznie zapraszamy!

Organizacja Przyjęcia Komunijnego

Przyjmujemy zamówienia na 2016 rok, ostatnie wolne terminy.